0 položek0 Kč

Dopravci firmy WellMall: Kdo vám doručí zásilky rychle a spolehlivě?

2. 11. 2023  |  zobrazeno 605×

Existuje několik různých možností zaslání balíků. Výběr ale závisí čistě na vašich potřebách, prioritách nebo na osobních zkušenostech s daným dopravcem. Při výběru způsobu zaslání balíku je důležité zvážit rychlost doručení, cenovou dostupnost, sledování zásilky a způsoby platby. Záleží také na váze a rozměrech balíku a zda jde o domácí nebo mezinárodní doručení.

Každý způsob zaslání může mít své vlastní podmínky a omezení, takže je vhodné pečlivě zvážit, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Naše firma spolupracuje s dopravci GLS, TopTrans a Zásilkovna. V tomto článku si ale společně představíme dopravce TOPTRANS.

Na domácím poli funguje spoustu přepravních společností. Ne každá však dokáže splnit naše náročné požadavky a podmínky pro co nejkvalitnější doručení našeho zboží k vám, našemu zákazníkovi. A to zejména z toho důvodu, že prodáváme především rozměrné, těžké a křehké zboží jako jsou sprchové kouty a dveře, boxy či sprchové vaničky.
 

Proč důvěřovat naší osvědčené doručovací společnosti aneb vaše zboží bezpečně do vašich domovů

Po mnohaletých zkušenostech je pro nás jasná jednička právě firma TOPTRANS.
Tato spedice má nejhustší síť středisek v Česku a na Slovensku, díky čemuž to má právě k vám vždy blízko. Přepraví pro vás téměř cokoliv, včetně křehkých, nebezpečných či nadměrných zásilek.


V naší firmě WellMall pro vás naši skladníci pečlivě zpracují a připraví vaši objednávku, vše řádně a kvalitně zabalí a předají po důkladné kontrole spedici.

Zboží se předává na paletách a bez zbytečných překládání se celé odveze na hlavní překladiště odkud se pak třídí na depa po celé české a slovenské republice. Toptrans si poradí opravdu s každým druhem zásilky. Proškolení řidiči již ví, jak nakládat s křehkým nákladem a i oni udělají vše pro to, aby k vám zásilka dojela v naprostém pořádku.
 

Jak by mělo fungovat samotné převzetí zboží?

Řidič se dostaví na udanou adresu, zákazník přebere zboží, měla by proběhnout řádná oční kontrola obalu, jako nejjednodušší a opravdu spolehlivá kontrola nepoškození zboží je balík převrátit. Pokud slyšíme sypání či opticky vidíme střepy a k jedné straně sesypán obsah kartonu – je zde problém. V tomto případě ihned sepište s řidičem škodový zápis, my následně dostaneme od přepravce informaci a ihned vše řešíme k vaší spokojenosti a snažíme se co nejrychleji poslat nové zboží.

 

Co dělat pokud je obal jen mírně poškozen?

V tomto případě jde většinou jen o vrchní poničení obalu. Je ale lepší uvést řidiči, že přebíráte zboží ,,s výhradou,". Velmi snáze se později řeší případné zjištění poškození i pod obalem, které skutečně zjistíte až při řádném rozbalení a kontrole. Je opravdu lepší co nejlépe překontrolovat zásilku těmito jednoduchými kroky na místě při přebírání. Pozdější reklamace se opravdu pak mohou bohužel velmi zkomplikovat.


Mimo jiné nabízí spedice TOPTRANS kromě standardního způsobu doručení i spoustu doplňkových služeb jako je: TOP-TIME, TOP-PRIVAT, TOP-COMFORT a TOP-COMFORT PLUS. A co si pod těmito službami představit?

  • Služba TOP-TIME nabízí dopolední doručení do 12 hodin.

  • Vracíte se domů později odpoledne? Pak by pro vás mohla být vhodná služba TOP-PRIVAT, která představuje večerní doručení v rozmezí od 16 do 20 hodin. Zde ale pozor. Tuto službu je možné využít pouze v místech, kde má firma TOPTRANS svá depa. O která města jde, se dozvíte v sekci Doprava a platba.

  • Při výběru služby TOP COMFORT vám řidič pomůže s vynesením zásilky do patra. Je zde ale nutná vaše aktivní asistence a vztahuje se na zásilky o maximální váze 100 kg/ks.

  • A pod poslední službou TOP-COMFORT PLUS se rozumí kompletní vynesení zásilky do patra, kde není potřeba vaše asistence, taktéž ale o maximální váze 100 kg/ks.

S doručující firmou TOPTRANS naše firma WellMall spolupracuje již spoustu let a snažíme se pro vás tento systém stále zdokonalovat.


Vložte důvěru v nás a nebojte se doručení vaší nadrozměrné zásilky. Naši proškolení skladníci pro vaše zboží vyberou co nejvhodnější a nejbezpečnější způsob zabalení.

  • Všechny zásilky s hodnotou do 1 000 000 Kč včetně DPH jsou pojištěny na škody způsobené na zásilce během přepravy již v ceně přepravného.

  • Naprostá většina zásilek je doručena určeným příjemcům mezi 9:00 a 14:00. K rozvozu používáme vozidla s nosností od 0,5 do 6 tun; na přání zákazníka můžeme zajistit i doručení vozidlem se speciální výbavou - elektrickým zdvihacím čelem.

  • Rozvozoví řidiči jsou vybaveni odpovídající technikou pro složení zásilky z vozidla a následnou manipulací s ní.

  • Každý řidič je vybaven mobilním terminálem, prostřednictvím kterého dochází k on-line sledování stavu zásilky.

 

Doufáme, že vám tento článek pomohl přiblížit našeho nejspolehlivějšího dopravce a strach, že vám zboží příjde rozbité, zmizel. :) Pokud ale máte jakékoli další dotazy, neváhejte se zeptat. :)

 

14. 2. 2024  |  zobrazeno 605×


Související články

DOPRAVA - Spediční služby - Jak se vyznat a nenaletět

21. 6. 2013  |  Převzetí zásilky od dopravce Jak překontrolovat zboží, na co si dát největší pozor, co když dopravce nechce počkat než si zásilku překontrolujete,...

DOPRAVA - Spediční služby - Jak se vyznat a nenaletět

Rady, tipy a inspirace

Co je termostatická baterie a jak funguje?

Co je termostatická baterie a jak funguje?

Co je sprchový box a jak ho vybrat?

Co je sprchový box a jak ho vybrat?

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba