0 položek0 Kč

Termostatické baterie

Termostatické baterie

Termostatické baterie představují moderní a efektivní řešení pro každou koupelnu. Tyto inovativní kusy vybavení nabízí pohodlí a bezpečnost, ať už se jedná o termostatickou umyvadlovou baterii nebo termostatickou vanovou baterii. S tímto typem baterie získáte kontrolu nad teplotou vody, což je ideální pro rodiny s malými dětmi nebo pro ty, kteří si chtějí užívat bezstarostné a konzistentní sprchové zážitky.

Ale jak přesně termostatická baterie funguje? Tento typ baterie udržuje požadovanou teplotu vody konstantní, a to i v případě, že dojde k poklesu tlaku vody. To znamená, že se nemusíte obávat náhlého zvýšení teploty vody, což zajišťuje bezpečné a pohodlné používání.

Termostatické baterie do koupelny nejen zvyšují bezpečnost, ale také přispívají k modernímu vzhledu vaší koupelny. S různými styly a povrchovými úpravami můžete vybrat termostatickou baterii, která dokonale doplní vaše koupelnové prostředí. Ideální pro ty, kteří hledají kombinaci funkčnosti, stylu a bezpečnosti.

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba