0 položek0 Kč

O nás

Co Vám nabízíme

Moderní nakupování z pohodlí domova. Jsme rychlí, spolehliví a i když jsme na internetu, umíme Vám poradit. Snažíme se, aby každý produkt měl dostatek informací, obrázků a pokud přesto nenajdete to co hledáte, využijte našich telefonních operátorek a techniků.

Věříme, že se Vám u nás bude líbit. Pěkné nakupování :)


 

 

Kdo jsme

Jsme česká společnost s 20-ti letou zkušeností. Jsme synonymem rychlého, spolehlivého a moderního nákupu. Za tím vším stojí tým šikovných lidí, kteří svojí prací žijí.

Začínali jsme se základní nabídkou zboží zahrnující převážně sprchové kouty, vodovodní baterie a sanitární keramiku. Postupně jsme do prodejního sortimentu zahrnuli veškeré zařizovací produkty, které využijete ve vaší koupelně nebo na toaletě (sprchové dveře, podomítkové splachovací moduly, umyvadla, WC mísy, ...)

 

Roku 2014 jsme se nejen přestěhovali do nových větších prostor v Brněnci, ale i naše webové stránky prošly velkou modernizací a rozšířením nabídky produktů.

Rok 2021 se stal klíčovým pro firmy po celém světě. Ani nám se nevyhnuly peripetie spojené s Covidem. My se ale nebojíme a stále šlapeme na plynový pedál. Stěhování do nových prostor a hlavně rozšíření skladů, abychom mohli pokrýt zájem všech zákazníků hned, když to potřebují, bylo už dlouhodobým plánem. Je to tu. Jsme tu pro vás v nové provozovně ve Svitávce a těšíme se na vaši návštěvu nebo telefonickou komunikaci
:)

Nabídku budeme stále rozšiřovat a doplňovat tak, abychom Vám mohli poskytnout pohodlný nákup všeho potřebného z jednoho místa.

Veškeré zde vystavené zboží se snažíme dodat k zákazníkovi v co nejkratším možném termínu. Rozesíláme do celé České republiky i na Slovensko.

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba