Dovolujeme si vás upozornit, že od středy 21.12.2022 do pátku 30.12.2022 bude z důvodů vánočních svátků a inventury zavřeno. Veškeré objednávky a dotazy budeme zpracovávat opět od 2.1.2023. Děkujeme za pochopení.
0 položek0 Kč

Proč si pořídít vanovou zástěnu?

14. 8. 2023  |  zobrazeno 1072×

Pořízení vanové zástěny přináší spoustu výhod a přínosů nejen pro vaši koupelnu ale hlavně pro váš požitek při koupání. Již žádné obavy, že po koupeli budete ještě vytírat celou koupelnu. Pojďme se tedy společně podívat, jaké výhody vanovky nabízí.

Ochrana proti stříkající vodě
Vanová zástěna pomáhá zabránit stříkání vody mimo vanu během sprchování. To pomáhá udržovat koupelnu suchou a snižuje potřebu čištění po každém použití. Což jistě ocení i rodiny s dětmi. :)


Hygiena a snadné čištění
Vanovka pomůže udržovat koupelnu čistou a hygienicky bezpečnou, protože omezuje šíření vody, mýdla a špíny na okolní stěny a podlahu.

Estetika
Vanové zástěny jsou k dispozici v různých designech a materiálech, které mohou vylepšit vzhled vaší koupelny a přispět k celkové estetice interiéru. Pokud jde o materiály, nejčastější jsou sklo a plast. Skleněné zástěny nabízejí moderní vzhled a odolnost, zatímco plastové zástěny mohou být cenově dostupnější a lehčí.

Co se týče barevných provedení, v naší nabídce najdete 4 varianty. Bílá barva vytváří čistý a svěží dojem, černá dodává eleganci a kontrast, zlatá zase přináší luxusní a sofistikovaný nádech a chrom moderní a minimalistický vzhled. Volba barev závisí na vašem osobním stylu a designových preferencích, stejně jako na tom, jaký dojem chcete ve své koupelně vytvořit.

Soukromí
Při použití zástěny budete mít pocit většího soukromí.

Omezení tvorby plísní
Díky vanové zástěně se minimalizuje průchod vlhkého vzduchu do okolí vany, což snižuje riziko tvorby plísní.

Snadnější regulace teploty
Vanová zástěna pomáhá udržovat teplotu vody během sprchy a minimalizuje vliv studeného vzduchu, což přispívá k příjemnějšímu sprchování.

Vanová zástěna je praktickým a estetickým doplňkem, který vám umožní lépe využít prostor vaší koupelny, pokud se musíte rozhodovat mezi vanou a sprchovým koutem. Pokud jste se pro toto řešení rozhodli a nevíte si rady s montáží, praktické rady se dozvíte v článku Jak zvládnout montáž vanové zástěny. Nebo zavolejte na naši technickou podporu, kde vám rádi poradíme.

14. 8. 2023  |  zobrazeno 1072×


Související články

Jak zvládnout montáž vanové zástěny? S naším návodem to půjde jednoduše!

11. 10. 2021  |  Pořídili jste si vanu, abyste ji mohli využívat nejen na koupání, ale i klasické sprchování? Pokud netoužíte vytírat vytopenou koupelnu pokaždé,...

Jak zvládnout montáž vanové zástěny? S naším návodem to půjde jednoduše!

Rady, tipy a inspirace

Proč si pořídít vanovou zástěnu?

Proč si pořídít vanovou zástěnu?

Neocenitelný pomocník nejen ve sprchovém koutu - TON White Sklopné sedátko

Neocenitelný pomocník nejen ve sprchovém koutu - TON White Sklopné sedátko

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba