Vážení zákazníci, INTERNETOVÝ OBCHOD A EXPEDICE ZBOŽÍ FUNGUJE BEZ OMEZENÍ.
0 položek0 Kč

Buďte při zařizování koupelny originální a vsaďte na umyvadlo na desku

18. 2. 2020  |  zobrazeno 5113×

Umyvadlo je neodmyslitelnou součástí každé koupelny. Patří totiž mezi vybavení, které používáme několikrát za den. Z tohoto důvodu se musí vejít i do té nejmenší místnosti.

V dnešní době existuje celá řada typů umyvadel. Důležitost toho, aby jeho design ladil s ostatním koupelnovým vybavením, nelze popřít. Mnohem důležitější jsou však jeho praktické vlastnosti.

Pokud chcete, aby byla vaše koupelna originální a výjimečná, vsaďte na umyvadlo na desku. Ptáte se, proč si máte vybrat právě tento typ? V následujících řádcích vám ho dopodrobna představíme a přesvědčíme vás o tom, proč by pro vás mohlo být tou správnou volbou.

Výhody umyvadla na desku

Mezi největší výhodu patří velikost dostupné odkládací plochy. Desku, na které je umyvadlo posazené, můžete využít pro umístění tekutého mýdla, kartáčků na zuby, ručníku a mnoha dalších potřebných věcí.

Pokud si koupíte desku, ve které nebude vyvrtaná díra pro odpad, můžete na ni navíc umyvadlo umístit libovolně podle vašich požadavků.

Použitý materiál

Nejpoužívanějším materiálem je bezesporu keramika. Pyšní se totiž skvělými praktickými vlastnostmi a přijatelnou cenou. Keramický povrch je totiž hladký a tím pádem i nenáročný na údržbu.

Je pro vás důležitější přesnost a design? Pak vsaďte na umyvadla z litého mramoru, která zaručují perfektní vzhled a dlouholetou životnost. Kromě toho je jejich usazení na desku velmi jednoduché, jelikož mají vodorovné dno.

V případě, že je pro vás na prvním místě snadná údržba, zaměřte se na umyvadla ze smaltované oceli. Jsou odolná proti poškrábání a po mnoho let si zachovají svoji barvu.

Kromě již zmíněných materiálů si můžete vybrat umyvadlo, které je vyrobeno ze skla, plechu nebo nerezu.

Tvar

Umyvadla na desku se vyznačují velkou rozmanitostí, co se týče tvarů. Standard představují kulatá či hranatá. Pokud chcete něco nevšedního, vyberte si umyvadlo ve tvaru elipsy nebo dokonce trojúhelníku.

Velikost umyvadla

Pokud je vaše koupelna prostorná a vejde se vám do ní velká deska, umístěte na ni co největší umyvadlo. Díky němu totiž lépe zamezíte nacákání vody na desku, a tak se při vykonávání každodenní hygieny nebudete muset omezovat.

Pro početnější rodinu je vhodnější koupě dvou umyvadel. V takovém případě si totiž budete moct čistit zuby nebo mýt ruce spolu se svým dítětem nebo partnerem.

Jaká by měla být deska?

Svoji pozornost zaměřte také na výběr desky. Dbejte na to, aby byla hloubkově impregnovaná. Deska bude v častém kontaktu s vodou, tak musí být schopná jí odolat, aby se vám po pár měsících celá nezkroutila.

Desky pod umyvadla jsou vyrobené z odolných materiálů, jakým je dýha, laminát nebo kompozitní materiál - corian. Na výběr máte také celou řadu dekorů. Ty volte s ohledem na celkový design vaší koupelny.

Dejte si pozor na desky, které jsou vyrobené z dřevotřísky. Sice bývají voděodolné, ale ne dlouhodobě. Z tohoto důvodu dejte raději přednost jiným, odolnějším materiálům.

Pokud je vaše koupelna malá, a potřebujete v ní využít každé místo, umístěte umyvadlo na koupelnovou skříňku. Díky této variantě získáte další úložný prostor, který vám poslouží k uskladnění ručníků nebo kosmetických a čistících prostředků.

Vodovodní baterie

Nedílnou součástí každého umyvadla je vodovodní baterie. Bez ní by nemohlo plnit účel, ke kterému je vyrobené. Umyvadlo na desku můžete doplnit jakýmkoliv typem baterie, jelikož v něm pro baterii není otvor.

Můžete si vybrat stojánkovou baterii, kterou postavíte za umyvadlo nebo na jeho stranu. V případě, že nechcete, aby u umyvadla stála, doplňte ho podomítkovou baterií. Jak její název napovídá, je z části ukrytá pod omítkou, což jí dodává elegantní vzhled.

Rady, tipy a inspirace

Chcete nahradit vaničku odtokovým žlabem? Poradíme vám s jeho výběrem i instalací!

Chcete nahradit vaničku odtokovým žlabem? Poradíme vám s jeho výběrem i instalací!

Buďte při zařizování koupelny originální a vsaďte na umyvadlo na desku

Buďte při zařizování koupelny originální a vsaďte na umyvadlo na desku

Více článků


Ověřeno zákazníky

Jednání obchodu celkem v pořádku. V poznámce jsem uvedl, že na adrese budu přítomen 19. a 20.listopadu. Dveře jsem objednal 18.listopadu. Tyto informace údajně dopravce neobdržel.

Rychlá poptávka rychlá nabídka rychlá nabídka

Kvalitní internetový obchod s nabídkou kvalitního zboží, přehledné stránky,výborná komunikace a rychlé doručení.

Pěkné zboží, ceny, rychlé dodání

Profesionální přístup prodejce, rychlé dodací lhůty..

Vše přišlo vpořádku a termínu jaký obchod uvedl.

Zboží bylo doručeno v terminu. J.V.

Spokojenost,mohu jen doporučit.

+ Rychlost dodání,super cena.

rychlé zaslání objednaných výrobků, dobře zabalené

+ rychlé jednání

... momentálně mne nic nenapadá .....

+ rychlé , profesionální jednání , ceny velice přijatelné - celkově velká spokojenost ... ( díky dopravě zdarma - další bonus ,ale i v případě platby dopravy bych byla velice spokojená ........... když dovolíte rád bych ještě poznamenala profesionální přístup pana Klemši , poradil , operativně reagoval , člověk na svém místě . K termínu objednávky a dodání - myslím , že jsem objednávala v sobotu a následující úterý v dopoledních hodinách jsme objednané produkty převzali od dopravce - mimochodem s přepravní službě , také žádné negativní připomínky nemám , naopak zboží měl připevněné kurty přehledně složené , kupodivu ani výrazně špinavé , spokojenost ...

Prizniva cena, rychlost dodani.

Vše proběhlo rychle a zboží je v pořádku ....

Bezproblémové jednání a rychlé vyřízení.

zboží jsem obdržela dle předpokladů

Rychlé jednání ,naprostá spokojenost.Zboží dorazilo v naprostém pořádku.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace