0 položek0 Kč

Sprchové dveře GRENOBLE – klasika do každé koupelny

12. 5. 2022  |  zobrazeno 1032×

Nedílnou součástí každého sprchového koutu jsou bezprostředně sprchové dveře. Ty při sprchování zajistí nejen soukromí, ale zároveň ochrání vaši koupelnu před mokrou podlahou. Vybírat můžeme z různých typů dveří – od posuvných, přes otevírací a zalamovací, až po dveře shrnovací. A právě poslednímu typu – tedy dveřím shrnovacím, mezi které patří sprchové dveře GRENOBLE, budeme věnovat pozornost.


Sprchové dveře GRENOBLE jsou jasnou volbou, pokud hledáte praktické dveře, které ušetří nejen místo v koupelně, ale i vaše peníze. I přes to, že v naší nabídce patří mezi ty levnější, rozhodně s jejich výběrem nešlápnete vedle.

                                     

Velkou předností shrnovacích dveří oproti jiným typům je, že nemají žádné nároky na prostor okolo sprchového koutu. Skvěle proto zapadnou do jakkoli velké či malé koupelny – například do panelákových koupelen, kde je potřeba maximálně využít každý centimetr. Mezi další přednosti patří mimo jiné i možnost výběru, zda se budou otvírat zleva či zprava.

Všestrannost v každé lamele

Shrnovací sprchové dveře GRENOBLE jsou tvořené průhlednými lamelami s drážkovým efektem, které jsou zasazené do bílého rámu vyrobeného z odolného PVC Při otevření pomocí praktického madla se lamely úhledně poskládají k jedné straně vstupu. Tohoto efektu je dosaženo tím, že jsou uloženy v horním a spodním vodícím profilu pomocí vodících lišt.

                                    

Právě lamely jsou zásluhou toho, že je možné manipulovat s šířkou dveří. Dokáží vyplnit montážní otvor o velikosti od 80 do 110 centimetrů. Při využití jejich celkové šířky krásně otevřou vstupní otvor s šířkou 75 cm, což vám zajistí opravdu komfortní vstup do sprchového koutu. Pokud by vám šířka dveří nevyhovovala a potřebovali byste ji zmenšit, postačí pouze zaříznutí vodících lišt a odstranění nepotřebných lamel.

                                       

Každá z lamel je široká v rozmezí 7 a 8 centimetrů, takže je možná úprava v rámci násobků této šířky. Pokud bude rozměr otvoru o pár centimetrů menší, dveře budou jen o něco více nařasené. Obavy z protékání dveří kvůli úpravám jsou naprosto zbytečné. Lamely jsou totiž do vodícího profilu umístěny z vnitřní strany vodícího profilu. Díky tomu voda stéká pouze po jejich vnitřní části a tím pádem zůstává ve sprchovém koutu.

Výška

Výška dveří je konstantní a činí 185 cm. Kromě klasické výplně disponují také vodícími profily s výškou 2,5 centimetrů a šířkou 1,5 centimetrů a nástěnnými profily, které jsou 4,2 centimetrů vysoké a 4 centimetry široké.

Montáž a instalace

Sprchové dveře GRENOBLE je možné instalovat jak na dlažbu, tak sokl nebo na vaničku. U varianty instalace na sokl nebo vaničku je nutné, aby měli minimální šířku 2 cm. Samotná montáž je opravdu snadná, nicméně je důležité, aby byla provedena přesně podle pokynů, které naleznete v manuálu. Jedině tak zaručíte bezchybnou funkčnost výrobku.

Jak na správné čistění a údržbu

Jako o každou jinou věc, tak i o sprchové dveře je potřeba správně pečovat. Jedině správnou péčí zvýšíme životnost sprchového koutu. Z toho důvodu bude nutné čas od času ošetřit pohybující se části (panty, pojezdy, atd.) vazelínou.

Na čištění využijte měkký hadřík nebo houbu. Využívat můžete běžné tekuté čistící prostředky, které jsou určené přímo pro koupelny. Nikdy však nepoužívejte čistící prášek nebo rozpouštědla, mohlo by dojít k poškození skla, madel nebo profilů.

                                                                                                      

Pokud jste se rozhodli pro sprchové dveře GRENOBLE, neváhejte navštívit náš e-shop www.wellmall.cz  nebo www.levna-koupelna.cz a zboží objednat. V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. J

 

 

 

 

27. 5. 2024  |  zobrazeno 1032×

Rady, tipy a inspirace

Co je termostatická baterie a jak funguje?

Co je termostatická baterie a jak funguje?

Co je sprchový box a jak ho vybrat?

Co je sprchový box a jak ho vybrat?

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba