0 položek0 Kč

PÉČE O SKLA – neboli údržba sprchových koutů a dveří

19. 12. 2022  |  zobrazeno 1346×

Při slově údržba se mnohým z nás doslova ježí chlupy na rukách, představa drhnutí, čištění skel v koupelně, aby byla stále krásná a nová, je nelibá. Když k tomu přičteme několik propocených triček a bolavá záda, klademe si otázku: jak vše zjednodušit, provést rychleji a hlavně bez trvalých následků?

A o jaká skla budete pečovat? Dovolte, abychom Vám představili řadu WELLMALL

Firma WellMall přichází se speciální řadou (AVER, HANY, TERA, NOMI, RIKA, ERSA) koupelnového vybavení, které je již z výroby ošetřeno tak, aby péče zákazníků byla co nejméně zatěžující. Jedná se zejména o sprchové dveře do niky, sprchové kouty a boxy. Vybavení je specifické tím, že je skleněné. Sklo je bezpečnostní a slouží převážně k ochraně osob – na plochu je velmi odolné a odolává úderům (nemusíte se tak bát při nechtěném drknutí kolenem, loktem,…). V případě destrukce vzniknou neostré plošky, které vám neublíží. Stojíme si za nejvyšší kvalitou a za výrobky se zaručujeme, nabízíme tedy prodlouženou záruku na 5 let.

A teď už k samotným typům na údržbu skleněných částí - tabule, které tvoří až 95% celého výrobku.

SVOLEJTE RODINNOU PORADU

Všem členům rodiny oznamte, že nejste otrokem vlastní domácnosti, a že potřebujete stíhat i jiné věci než drhnout celý den sprchový kout. Oznamte jim, že v novém koutě je místo na stěrku. Klidně proveďte i praktické znázornění – nebojte se být vážní a teatrální – čím více se všem vryje do paměti, tím je pravděpodobnější, že neodejdou z koupelny bez pravidelného setření skel stěrkou. ANO! Poslední v koupelně vyhrává bonus v podobě údržby.

 

Po každém sprchování je tedy nutné setřít zbývající vodu stěrkou – nevytvoří se tak stopy od vody, která obsahuje hodně vodního kamene a tvoří tak nehezké kapky a mýdlové usazeniny.

KUPTE SI OVĚŘENÝ ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK

Jestliže Vás nebaví dokola zkoušet čističe a tajně doufat, že ten poslední vrátí sklům krystalickou čistotu, vsaďte na jistotu a zakupte si výrobek již ověřený. Čističe jsme testovali za Vás, nechte si od nás poradit a uvidíte, že s výsledkem budete spokojeni.

          

Jak na to a jak často?

V intervalu jednou za 14 dní nastříkejte čistič nejen na celý povrch skel, ale i kolem profilů, madel, pojezdů a těsnění. Poté nechte 10 minut působit, spláchněte čistou vodou a setřete stěrkou. Následně vytřete do sucha – doporučujeme „švédskou utěrku“ nebo „mikroutěrku s nanotechnologií“. A je hotovo. Výsledkem je lesk jako blesk.

A jak je to s údržbou PVC těsnění, ložiskových pojezdů, madel, krytek a dalších?

Jedná se o spotřební zboží, které má oproti sklům kratší životnost. Při kvalitní péči ale můžete tuto dobu výrazně prodloužit.

  • PVC těsnění  v tomto případě záhyby otřete navlhčeným hadříkem nebo desinfekčním vlhčeným ubrouskem.
  • Ložiskové pojezdy – je třeba promazávat sanitárním mazivem nebo silikonovým olejem ve spreji.
  • Madla a krytky – zde postupujte jako u předchozího bodu.

Doufáme, že námi uvedené typy pro vás byly přínosné a přejeme, aby vám naše výrobky sloužily co nejdéle. Děkujeme za vámi projevenou důvěru při nákupu řady Well.

Váš WellMall

 

 

 

 

11. 12. 2023  |  zobrazeno 1346×

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba