Dovolujeme si vás upozornit, že od středy 21.12.2022 do pátku 30.12.2022 bude z důvodů vánočních svátků a inventury zavřeno. Veškeré objednávky a dotazy budeme zpracovávat opět od 2.1.2023. Děkujeme za pochopení.
0 položek0 Kč

PÉČE O SKLA – neboli údržba sprchových koutů a dveří

19. 12. 2022  |  zobrazeno 721×

Při slově údržba se mnohým z nás doslova ježí chlupy na rukách, představa drhnutí, čištění skel v koupelně, aby byla stále krásná a nová, je nelibá. Když k tomu přičteme několik propocených triček a bolavá záda, klademe si otázku: jak vše zjednodušit, provést rychleji a hlavně bez trvalých následků?

A o jaká skla budete pečovat? Dovolte, abychom Vám představili řadu WELL

Firma WellMall, jakožto výrobce řady WELL přichází se speciální řadou (AVER, HANY, TERA, NOMI, RIKA, ERSA) koupelnového vybavení, které je již z výroby ošetřeno tak, aby péče zákazníků byla co nejméně zatěžující. Jedná se zejména o sprchové dveře do niky, sprchové kouty a boxy. Vybavení je specifické tím, že je skleněné. Sklo je bezpečnostní a slouží převážně k ochraně osob – na plochu je velmi odolné a odolává úderům (nemusíte se tak bát při nechtěném drknutí kolenem, loktem,…). V případě destrukce vzniknou neostré plošky, které vám neublíží. Stojíme si za nejvyšší kvalitou a za výrobky se zaručujeme, nabízíme tedy prodlouženou záruku na 5 let.

A teď už k samotným typům na údržbu skleněných částí - tabule, které tvoří až 95% celého výrobku.

SVOLEJTE RODINNOU PORADU

Všem členům rodiny oznamte, že nejste otrokem vlastní domácnosti, a že potřebujete stíhat i jiné věci než drhnout celý den sprchový kout. Oznamte jim, že v novém koutě je místo na stěrku. Klidně proveďte i praktické znázornění – nebojte se být vážní a teatrální – čím více se všem vryje do paměti, tím je pravděpodobnější, že neodejdou z koupelny bez pravidelného setření skel stěrkou. ANO! Poslední v koupelně vyhrává bonus v podobě údržby.

 

Po každém sprchování je tedy nutné setřít zbývající vodu stěrkou – nevytvoří se tak stopy od vody, která obsahuje hodně vodního kamene a tvoří tak nehezké kapky a mýdlové usazeniny.

KUPTE SI OVĚŘENÝ ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK

Jestliže Vás nebaví dokola zkoušet čističe a tajně doufat, že ten poslední vrátí sklům krystalickou čistotu, vsaďte na jistotu a zakupte si výrobek již ověřený. Čističe jsme testovali za Vás, nechte si od nás poradit a uvidíte, že s výsledkem budete spokojeni.

          

Jak na to a jak často?

V intervalu jednou za 14 dní nastříkejte čistič nejen na celý povrch skel, ale i kolem profilů, madel, pojezdů a těsnění. Poté nechte 10 minut působit, spláchněte čistou vodou a setřete stěrkou. Následně vytřete do sucha – doporučujeme „švédskou utěrku“ nebo „mikroutěrku s nanotechnologií“. A je hotovo. Výsledkem je lesk jako blesk.

A jak je to s údržbou PVC těsnění, ložiskových pojezdů, madel, krytek a dalších?

Jedná se o spotřební zboží, které má oproti sklům kratší životnost. Při kvalitní péči ale můžete tuto dobu výrazně prodloužit.

  • PVC těsnění  v tomto případě záhyby otřete navlhčeným hadříkem nebo desinfekčním vlhčeným ubrouskem.
  • Ložiskové pojezdy – je třeba promazávat sanitárním mazivem nebo silikonovým olejem ve spreji.
  • Madla a krytky – zde postupujte jako u předchozího bodu.

Doufáme, že námi uvedené typy pro vás byly přínosné a přejeme, aby vám naše výrobky sloužily co nejdéle. Děkujeme za vámi projevenou důvěru při nákupu řady Well.

Váš WellMall

 

 

 

 

Rady, tipy a inspirace

Hledáme do našich řad nového parťáka

Hledáme do našich řad nového parťáka

Jak ušetřit vodu v koupelně?

Jak ušetřit vodu v koupelně?

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace