0 položek0 Kč

Umyvadlo na desku - šperk do vaší koupelny

16. 12. 2021  |  zobrazeno 4003×

Máme velkou radost, že Vám můžeme představit novinku, kterou zařazujeme do prodeje pod značkou WellMall.

 

Jedná se o umyvadla na desku.


Dali jsme si na čas s výběrem, aby umyvadla splňovala všechny požadavky - kvalita, praktičnost, design, a my je beze strachu nabízíme pod naší značkou.


Portfolio umyvadel obsahuje rozsáhlou nabídku co do barevnosti - jako jsou klasická bílá, černá, chromová, zlatá, design mramoru, dřeva apod. Vybírat můžete mezi různými rozměry, tvary, stranovými variantami.


Samozřejmostí je výborná kvalita, rychlost doručení a velmi příznivá cena.

 

Z umyvadel jsme opravdu nadšeni a nejraději bychom si všechny namontovali do své koupelny. laugh

 

Proč jsme se vydali cestou umyvadel na desku, namísto umyvadel na stěnu nebo kompletu umyvadla i s nábytkem?

Pod značkou WellMall chceme nabízet funkčnost a atraktivitu. To co zařadíme pod tuto značku je to, co bychom si pořídili i domů.  A věříme, že stejně nadšeni budete i VY.

 

Pokud jste někdy řešily nebo řešíte koupelnu tak víte, že to má svá úskalí. Nejen proto jsme sepsali e-knihu 25 omylů při zařizování koupelny, která Vám pomůže vyhnout se většině z nich.

 

I my na vlastní kůži víme jaké to je, vybírat mezi tisíci zrovna ten obklad, který bude TOP. Další dny beze spánku vám zaberou variace, jak ho nejlépe v místnosti uspořádat, aby to bylo moderní a okouzlilo to nejednu návštěvu. Po peripetiích s obklady zjistíte, že nemělo smysl kupovat předražené obklady, protože jen ty Vám neudělají koupelnu funkční a příjemnou. Utratili jste obrovskou sumu peněz a najednou nezbývá než ušetřit na zařizovacích předmětech (umyvadle, vaně, sprchovém koutu, …), o kterých vlastně koupelna je.

 

Závěsné umyvadlo

Určitě jste zjistili, že klasické závěsné umyvadlo se do koupelny již moc nedává. To je vhodné zejména do technických místností a dílen.

 

Umyvadlo součástí nábytku

Ve většině případů bývá umyvadlo a skříňka v podobném designu a nijak nezaujme.

Nábytek pod umyvadlem - také už asi nejde vymyslet něco nového. Navíc většina skříněk je nepraktická a stejně se do nich nic nevejde. Polovinu vnitřního prostoru zabere sifon (odpad) pod umyvadlem.

Navíc jste téměř vždy limitováni daným rozměrem 40, 50, 60, 70, 80 cm apod.

 

Umyvadlo na desku

Výraznou dominantou koupelny a jasný středobod je umyvadlo. Jedná se, s umyvadlovou baterií, jednoznačně o nejpoužívanější věc v koupelně.

Proto základ je umístit ho do dobře přístupných míst.

U umyvadla na desku máte několik možností. Zakoupit si desku pod umyvadlo, ale ta má také již dané rozměry. Přednost spíše dáváme oslovit přímo truhláře a nechat si vyrobit desku případně skříňku pod umyvadlo na míru.

 

 

Co tím docílíte?

Krásného solitéru koupelny, který zaujme vždy, když do Vaší relaxační zóny vejdete.

Designové umyvadlo nebo dvě umyvadla vedle sebe upoutají oko snad každého.  Navíc na desce okolo umyvadla vznikne i prostor na odkládání každodenně potřebných věcí.

K umyvadlu si můžete zvolit baterií podle toho, zda jste si vybrali umyvadlo s otvorem pro baterii nebo umyvadlo ke kterému raději zvolte vysokou umyvadlovou baterii.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnes již najdete velký výběr designových vodovodních baterií ve všech tvarech a barvách od chromové, černé, zlaté přes grafitové, mosazné, bílé až po barevně kombinované. To vše lze sladit s click-clackem v umyvadle (výpusť) ve stejné barvě jako je baterie. K tomu samozřejmě máme i sifony ve stejné barvě.

 

 

Doporučujeme se podívat do naší nabídky umyvadel, kde povětšinou uvidíte, jak vypadají umístěné přímo v koupelně. Pak snáze pochopíte, o čem mluvíme.

 

Ze zkušeností.

Určitě Vám proběhne hlavou, nebo uslyšíte od svého okolí (které nemá ve většině případů vůbec s danými umyvadly zkušenosti) spousta pochyb.


Za umyvadlem a baterií se bude držet špína.

Špína se tam bude držet stejně jak na běžném umyvadle. Pokud běžně člověk uklízí tak setře stejně jak běžné umyvadlo. Určitě nesmyslné tvrzení.

 

Deska pod umyvadlem navlhne a rozpadne se.

Tak pokud by to byl takový problém, proč se nerozpadne i ostatní nábytek v koupelně? Je to úplně stejné jak když má někdo umyvadlo a pod tím skříňku. Samozřejmě musí se vzít v úvahu kvalita skřínky (materiál z čeho je skříňka vyrobená). Další věc je, jak je koupelna větrána. Pokud není, tak bude plesnivět v koupelně vše. Přeci jen je v koupelně vlhkost, ze všech místností v domě, největší. Na tuto skutečnost je potřeba myslet. Opět nesmyslné tvrzení.

 

Okolo umyvadla to bude postříkané vodou.

Zde asi také není rozdíl od běžného umyvadla. To všichni známe. Hlavně pokud máme malé děti. Záleží na mnoho aspektech jako je například velikost umyvadla, jakou máte umyvadlovou baterii a jaký proud vody pouštíte. A pak samozřejmě pokud jste zvyklí si v umyvadle mít hlavu apod. Tak je to opět stejné jak klasika umyvadlo. Postříkáte - setřete. Určitě nesmyslné tvrzení.

Zajisté uslyšíte spoustu názorů. Je však na každém s vás od koho si necháte radit. Určitě se zeptejte, odkud danou zkušenost má apod. Odpověď ve stylu, že to někde někdo říkal, bude asi stejná, jak jsme zmiňovali výše.

 

Zavolejte nám, rádi vám poradíme. wink Nebo přijeďte, rádi vás přivítáme a ukážeme sortiment umyvadel, které tu čekají právě na vás.

8. 3. 2024  |  zobrazeno 4003×

Rady, tipy a inspirace

Co je termostatická baterie a jak funguje?

Co je termostatická baterie a jak funguje?

Co je sprchový box a jak ho vybrat?

Co je sprchový box a jak ho vybrat?

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba