Vážení zákazníci, stěhujeme firmu do většího, krásnějšího, ... :) Omluvte prosím dočasné pozdržení u dodání objednávek o cca 2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.
0 položek0 Kč

Sprchové vaničky čtvrtkruhové 80 × 80 cm keramické

Sprchové vaničky čtvrtkruhové 80 × 80 cm keramické

Při výběru sprchového koutu je potřeba brát v úvahu několik základních kritérií, díky kterým se vám podaří vybrat takový, který pro vás bude ideální. Nejdůležitějším faktorem je velikost vaší koupelny. Sprchový kout nesmí být příliš velký, aby vám nebránil v pohodlném pohybu po koupelně. Rovněž je důležitý také design a zpracování koutu, aby nedošlo k narušení celkového dojmu z vaší koupelny.

Optimální je sprchový kout ve tvaru čtvrtkruhu, jelikož díky tomuto tvaru nezabírá v koupelně žádné místo navíc a díky jeho stylovému zpracování skvěle zapadne do jakékoliv koupelny. Sprchový kout by měl být samozřejmě doplněný sprchovou vaničkou nebo odtokovým žlabem - záleží, co pro vás představuje větší komfort.

Originalitu do vašeho sprchového koutu a tím i do celé koupelny vnesou keramické sprchové vaničky, které jsou pěkně a kvalitně zpracované a navíc jsou k dostání za příznivou cenu. Vaničku můžete ve sprchovém koutu postavit na podlahu se zapuštěným sifonem nebo ji můžete obezdít. 

Sprchové vaničky čtvrtkruhové 80x80 cm keramické si získávají přízeň díky svým praktickým vlastnostem, mezi které patří vysoká odolnost proti poškrábání, snadná údržba a dlouhodobá životnost. Zásluhou těchto vlastností nehrozí, že byste v brzké době museli řešit výběr nové sprchové vaničky.

Jelikož se jedná o sprchovou vaničku ve tvaru čtvrtkruhu, je zapotřebí při koupi zohlednit nejen její rozměr, ale také rádius, tedy poměr zaoblení. Ten musí být u vaničky i u sprchového koutu shodný, aby do něj přesně pasovala. Nejčastěji se jedná o typ R55.

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě, proto jsou všechny keramické vaničky vybaveny protiskluzovým povrchem, díky kterému získáte při sprchování patřičnou jistotu. Sprchové vaničky jsou nízké, takže vám vstup do sprchového koutu nebude činit vůbec žádný problém.

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Rady, tipy a inspirace

Zařizujeme koupelnu svépomocí: Jak na montáž umyvadla?

Zařizujeme koupelnu svépomocí: Jak na montáž umyvadla?

Nevíte, jak na montáž sprchových dveří? Přinášíme vám jednoduchý návod!

Nevíte, jak na montáž sprchových dveří? Přinášíme vám jednoduchý návod!

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace