0 položek0 Kč

Sprchové kouty čtvrtkruhové 100 × 100 cm

Sprchové kouty čtvrtkruhové 100 × 100 cm

Asi nikdo z nás si nedovede představit den bez toho, aniž by si dal pořádnou sprchu. Nezáleží na tom, zdali dáváte přednost ranní či večerní hygieně, podstatné je totiž především to, že sprchový kout či vanu využijete skutečně každý den, a tak je jejich správnému výběru třeba věnovat velkou pozornost.

Pokud rekonstruujete koupelnu, nebo ji zařizujete v nově postaveném domě, bude pro vás výběr vhodné vany či sprchového koutu zcela klíčový. Určitě byste přece nechtěli po pár dnech zjistit, že jste při výběru sprchového koutu nebo vany udělali chybu - její náprava by totiž znamenala náklady a starosti navíc.

Sprchové kouty čtvrtkruhové 100x100 cm nabízejí moderní design, proto se stanou nejen praktickou ale i estetickou součástí vaší koupelny. Kvůli své velikosti jsou však náročnější na prostor, proto je před jejich koupí nutné zvážit, jestli se do vaší koupelny tak velký sprchový kout vůbec vejde. V koupelně totiž musíte mít dostatek místa nejen pro samotný sprchový kout, ale i kolem něho. Všechny sprchové kouty čtvrtkruhové 100x100 cm se otevírají směrem ven, a tak není možné, abyste před ně postavili pračku nebo nějakou skříňku - dveře byste pak nemohli pohodlně otevřít. 

Velkou výhodou sprchových koutů čtvrtkruhových 100x100 cm je to, že přicházejí i s vaničkami, které jsou vyrobené z odolných materiálů, jako je mramor, keramika nebo akrylát. Zbytek sprchového koutu je buďto plastový nebo skleněný, u kterého si můžete dále vybírat mezi čirým a matným sklem. 

Pakliže patříte mezi příznivce masáží, jistě vás potěší, že v naší nabídce najdete i sprchový kout čtvrtkruhový 100x100 cm, který je vybaven masážním panelem, takže vám umožní si  během sprchování dopřát příjemnou masáž přímo u vás doma, a to klidně každý den.

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Rady, tipy a inspirace

Co je walk-in sprchový kout? Jaké jsou výhody a nevýhody?

Co je walk-in sprchový kout? Jaké jsou výhody a nevýhody?

Porovnání sprchových dveří jednokřídlých - které jsou nejlepší?

Porovnání sprchových dveří jednokřídlých - které jsou nejlepší?

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba