0 položek0 Kč

Sprchové dveře do niky shrnovací 110 cm

 • Cena
 • Značky
 • pohyblivé díly (ks)
 • šířka (cm)
 • výška (cm)
 • montážní rozměr (cm)
 • výplň (materiál)
 • profil (materiál)
 • otevírání
 • Druh
 • stranová varianta

GRENOBLE 110-80 Sprchové dveře

-48 %
GRENOBLE 110-80 Sprchové dveře
Skladem (>5ks), ihned k odeslání dodání do 24 hodin nebo ihned na prodejně

montážní rozměr (cm): 80 - 110
výplň (materiál): plast
otevírání: shrnovací

Sprchové dveře do niky shrnovací 110 cm

Každý z nás má na svoji koupelnu jiné požadavky. Někdo dá přednost vaně před sprchovým koutem, zatímco někdo jiný to má přesně naopak. Ať už jsou vaše požadavky na koupelnu jakékoliv, důležité je, abyste byli s tou vaší spokojeni. Jedině tak si v ní budete schopni dopřát opravdový odpočinek, který je pro vaše tělo nesmírně důležitý.

Pokud se právě teď rozhodujete mezi tím, jestli si koupíte vanu nebo sprchový kout, s vaším rozhodnutím vám pomůže velikost sprchové zóny. Pokud totiž máte pro tuto zónu málo místa, pak pro vás bude lepší, když si koupíte sprchový kout nebo rovnou vybudujete sprchovou niku na míru. Druhá možnost pro vás bude výhodnější v tom, že nebudete muset složitě vybírat sprchový kout, který do vaší koupelny zapadne.

Sprchovou niku je však potřeba dobře uzavřít, a to sprchovými dveřmi. Jestliže vám jde o úsporu místa, pak vaše požadavky jistě splní sprchové dveře do niky 110 shrnovací, které i po jejich otevření zůstanou stále uvnitř sprchové niky. Shrnují se k jedné stěně, takže umožňují dostatečně široký a zároveň bezpečný průchod do niky. Tvoří je bílý plastový rám, do kterého jsou vsazené transparentní lamely s drážkovým efektem.

Velkou výhodou shrnovacích dveří je jejich značná odolnost vůči nárazům, takže jsou vhodné do rodin s malými dětmi, kde je bezpečnost na prvním místě. Dveře jsou neprůhledné, což zajišťuje vaše maximální soukromí při sprchování.

Standardně se tyto sprchové dveře vyrábí ve výšce 185 cm. Za příplatek je však možné dveře snížit nebo naopak zvýšit, a to až do výšky 220 cm. Záleží tedy jen na vás, jakou výšku sprchových dveří si zvolíte.

Montáž sprchových dveří do niky 110 shrnovacích je snadná. Můžete je zadělat na sprchovou vaničku nebo sokl. Šířka podkladu však musí být minimálně 2 cm. Pokud se rozhodnete umístit sprchové dveře na dlažbu, musí v ní být zabudovaný odtokový žlab. Sprchové dveře jsou univerzální, takže si sami zvolíte, na jakou stranu se budou v nice shrnovat.

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba