Dovolujeme si vás upozornit, že od středy 21.12.2022 do pátku 30.12.2022 bude z důvodů vánočních svátků a inventury zavřeno. Veškeré objednávky a dotazy budeme zpracovávat opět od 2.1.2023. Děkujeme za pochopení.
0 položek0 Kč

Sprchové dveře do niky 100 shrnovací

výplň PLAST
výplň PLAST
 • Cena
 • Značky
 • pohyblivé díly (ks)
 • šířka (cm)
 • výška (cm)
 • montážní rozměr (cm)
 • výplň (materiál)
 • profil (materiál)
 • otevírání
 • Druh
 • stranová varianta

GRENOBLE 110-80 Sprchové dveře

-48 %
GRENOBLE 110-80 Sprchové dveře
2 590 Kč 4 990 Kč
Skladem (>5ks), ihned k odeslání dodání do 24 hodin nebo ihned na prodejně

montážní rozměr (cm): 80 - 110
výplň (materiál): plast
otevírání: shrnovací

Sprchové dveře do niky 100 shrnovací

Každý sprchový kout i niku je zapotřebí nějakým vhodným způsobem ukončit, aby voda při sprchování nevytékala do koupelny. Moderní a zároveň praktické řešení do každé koupelny představují sprchové dveře do niky 100 shrnovací, které vám mimo jiné v koupelně ušetří spoustu místa.

Sprchové dveře do niky 100 shrnovací jsou vyrobené z kvalitního bílého plastového rámu. Ten je vyplněný shrnovací částí složenou z transparentních lamel, které jsou vložené do horního a spodního vodícího profilu pomocí vodících čepů.

Shrnovací sprchové dveře najdou své zalíbení v menších koupelnách, kde je nutné šetřit místem, ale také v rodinách s malými dětmi, jelikož jsou odolné vůči nárazům, takže vám budou spolehlivě sloužit řadu let. Pokud by přece jen došlo k rozbití dveří, stačí pouze vyměnit poškozenou lamelu za novou a není tedy nutné hned měnit celé sprchové dveře za nové.

Díky tomuto typu otevírání získáte dostatečně velký průchod do niky, takž se vám do ní bude pohodlně vstupovat i vystupovat. Pohodlné otevírání je také zajištěno madlem, které je v bílé barvě, aby ladilo se sprchovými dveřmi. Standardní výška dveří je 185 cm. Není však problém ji za poplatek snížit, nebo naopak zvýšit. Maximální výška je ale 220 cm. 

S takto vysokými dveřmi se nemusíte obávat, že by voda při sprchování přetékala přes jejich horní okraj. Dveře jsou zároveň pečlivě utěsněné, takže veškerá voda tak zůstane přesně tam kde má, což je v prostoru sprchové niky, nikoli na podlaze před ní.

Sprchové dveře jsou univerzální, takže si sami zvolíte, jestli se budou shrnovat do pravé, nebo do levé strany. Montáž dveří je velice jednoduchá, jelikož je součástí balení i podrobný návod, který vás povede krok za krokem. Dveře lze zadělat na sprchovou vaničku, dlažbu nebo sokl - jediná podmínka je, že musí být podklad musí být široký minimálně 2 cm.

Rady, tipy a inspirace

Proč si pořídít vanovou zástěnu?

Proč si pořídít vanovou zástěnu?

Neocenitelný pomocník nejen ve sprchovém koutu - TON White Sklopné sedátko

Neocenitelný pomocník nejen ve sprchovém koutu - TON White Sklopné sedátko

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba