0 položek0 Kč

Sprchové dveře do niky 130 shrnovací

  • Cena
  • Značky
  • Produktová série

Sprchové dveře do niky 130 shrnovací

Při zařizování nové koupelny se musíte řídit několika základními kritérii, aby vám poskytovala vše, co od ní očekáváte, což je zárukou vaší maximální spokojenosti. Každý má totiž na svoji koupelnu a její vybavení jiné požadavky, proto si je musíte ujasnit ještě před tím, než se do samotného zařizování koupelny pustíte.

V dnešní době je čím dál víc důležitá praktičnost a rychlost a v důsledku toho neustále roste obliba sprchových koutů a sprchových nik, ve kterých je sprchování nejen pohodlné, ale zároveň také rychlé. Pro dokonalé omytí těla vám totiž bude stačit jen pár minut, což váš nabitý program nijak nenaruší.

Praktické uzavření sprchové niky vám poskytnou sprchové dveře do niky 130 shrnovací, které se hodí nejen do běžných, ale i do atypických koupelen. Jejich velkou předností je to, že v koupelně nezabírají žádné místo, protože při otevírání i zavírání zůstávají neustále uvnitř sprchové niky. 

Sprchové dveře do niky 130 shrnovací jsou vsazeny do dvou vodících profilů. Ohraničení tvoří bílý plastový rám, který je odolný proti korozi a skvěle drží svou barvu. Výplň dveří tvoří shrnovací část složená z transparentních lamel. Dveře jsou odolné proti nárazu, takže vám budou spolehlivě sloužit řadu let. Pokud by se však přece jen některá lamela poškodila, lze ji ze dveří jednoduše vyndat a vyměnit za novou.

Sprchové dveře do niky 130 shrnovací jsou vysoké 185 cm, nicméně jejich výšku je možné na přání zvýšit, nebo naopak snížit. Maximální výška, do které lze sprchové dveře navýšit, je 220 cm. Díky jejich rozměrům a preciznímu těsnění zůstane při sprchování všechna voda uvnitř niky a vám se tak nestane, že byste museli po každém sprchování vytírat.

Instalace sprchových dveří je velmi snadná, jelikož je k nim přiložen podrobný obrázkový návod, kde je podrobně znázorněn každý krok montáže. Samozřejmostí je univerzálnost dveří, takže si můžete sami vybrat, na jakou stranu se budou dveře shrnovat, což spolehlivě zajistí to, že do vaší koupelny skutečně perfektně zapadnou.

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba