0 položek0 Kč

Sprchové vaničky čtvercové 80 × 80 cm smaltované

  • Cena
  • Značky
  • Produktová série
  • Hloubka (cm)
  • výška (cm)
  • Průměr odpadu [mm]
  • šířka (cm)
  • délka (cm)
  • tvar
  • Materiál

SMA 80x80 Smaltovaná sprchová čtvercová vanička

SMA 80x80 Smaltovaná sprchová čtvercová vanička
1 900 Kč
Skladem (1ks), ihned k odeslání dodání do 24 hodin nebo ihned na prodejně

tvar: čtverec
délka (cm): 80
šířka (cm): 80
Materiál: smalt

Sprchové vaničky čtvercové 80 × 80 cm smaltované

Velká část českých domácností se snaží ušetřit peníze, kde jen se dá a zbytečně neplýtvat. K tomu skvěle slouží sprchové kouty, o kterých je dobře známo, že se v nich spotřebuje podstatně méně vody než při koupání ve vaně. Díky menší spotřebě logicky dochází k ekonomické úspoře, což se příznivě odrazí na vašem rodinném rozpočtu. 

Toto však není jediná úspora, kterou vám může sprchový kout poskytnout. Díky rychlému sprchování ušetříte také spoustu času. Ideálně byste se totiž měli sprchovat pouze tři minuty, což je oproti dlouhému pobytu v napuštěné vaně opravdu velká časová úspora.

Abyste byli se sprchovým koutem spokojeni, musíte ho vybírat pečlivě a nesnažit se rozhodování za každou cenu urychlit. Stejnou pozornost věnujte také výběru sprchové vaničky, která je rovněž důležitá, jelikož hraje velkou jak z hlediska estetiky, tak i v rámci bezpečnosti a pohodlí při sprchování. 

Pokud chcete vnést do vašeho čtvercového sprchového koutu odolnost a praktičnost, pak pro vás budou ideální sprchové vaničky čtvercové 80x80 cm smaltované, které vám přesně tyto vlastnosti poskytnou. Jedná se o pevný a stabilní materiál, který odolává mechanickému poškození. Stěny vaničky jsou totiž vyrobené z 2 mm silného plechu.

Smaltované vaničky jsou ideální pro rodiny s malými dětmi, jelikož jsou vyšší, takže do nich můžete napustit dostatečné množství vody, abyste svým dětem dopříli plnohodnotnou koupel. Díky jejich mimořádné odolnosti je také oceníte v případě, že s vámi bydlí čtyřnohý miláček, který potřebuje čas od času pořádně umýt.

Bezpečí je zajištěno protiskluzový dnem, které u těchto sprchových vaniček nesmí v žádném případě chybět. Pokud se obáváte, že se vám přes vysokou výšku vaniček bude do sprchového koutu špatně nalézat, můžete si do něj dokoupit také madlo, které vám vstup usnadní.

Rady, tipy a inspirace

Co je termostatická baterie a jak funguje?

Co je termostatická baterie a jak funguje?

Co je sprchový box a jak ho vybrat?

Co je sprchový box a jak ho vybrat?

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba