Vážení zákazníci, stěhujeme firmu do většího, krásnějšího, ... :) Omluvte prosím dočasné pozdržení u dodání objednávek o cca 2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.
0 položek0 Kč

Sprchové vaničky čtvrtkruhové 100 × 100 cm

Mramorové
Mramorové
  • Cena
  • Značky
  • Protiskluzová úprava
  • Materiál
  • Rádius
  • Tvar
  • Délka (cm)
  • Výška (cm)
  • Průměr odpadu [mm]
  • Šířka (cm)

ROCKY 100x100x3 Well čtvrtkruhová mramorová vanička

-33 %
ROCKY 100x100x3 Well čtvrtkruhová mramorová vanička
4 990 Kč 7 490 Kč
Skladem (> 5 ks) dodání do 24 hodin nebo ihned na prodejně

Délka (cm): 100
Tvar: čtvrtkruh

Sprchové vaničky čtvrtkruhové 100 × 100 cm

Je pro vás při vykonávání každodenní hygieny důležitý luxus a pohodlí, ale zároveň nechcete, aby vám zabralo příliš času? Co takhle oboje spojit do jednoho? Díky sprchovému koutu o velikosti 100x100 cm nemusíte dělat žádné kompromisy a můžete si naopak dopřát kýžený komfort, i když se chcete jen v rychlosti osprchovat. 

Sprchové kouty s sebou nepřinášejí jenom časovou úsporu. Je zde také patrná velká ekonomická úspora, jelikož ve sprchovém koutu spotřebujete mnohem méně vody než při koupání v napuštěné vaně. Každá ušetřená koruna se vždycky hodí, takže také jistě oceníte i menší výdaje za spotřebovanou vodu ve vaší domácnosti.

Ke každému sprchovému koutu je přirozeně potřeba vybrat buď odtokový žlab nebo vaničku. Sprchové vaničky čtvrtkruhové 100x100 cm se díky svému velkému rozměrů hodí spíše do větších koupelen, kde je pro ně dostatek volného prostoru. I když čtvrtkruhový tvar ušetří trochu místa, přesto se jedná o velmi prostorný sprchový kout a na to je potřeba před samotnou koupí myslet.

Sprchové vaničky čtvrtkruhové 100x100 cm jsou vyrobené z litého mramoru, jehož excelentní vlastnosti, mezi které patří velká pevnost, stabilita a dlouhotrvající životnost, jistě oceníte. Litý mramor je tvořen směsí mletého přírodního dolomitu a polyesterové pryskyřice, které mu dodávají elegantní design, díky němuž se bude vyjímat v každé koupelně.

U sprchových vaniček nesmí v žádném případě chybět protiskluzová vrstva, která je velmi důležitá z hlediska bezpečnosti při sprchování. Nemusíte se tak obávat, že byste uklouzli a můžete se tak naplno oddat příjemnému prožitku ze sprchování.

Sprchové vaničky čtvrtkruhové 100x100 cm jsou velmi nízké, dokonce téměř bezbariérové, aby vstup do sprchového koutu nepředstavoval sebemenší problém. Rychlý odtok vody ze sprchového koutu je zajištěn dostatečně velkým průměrem sifonu, díky čemuž se nemusíte obávat, že by voda vytékala ze sprchového koutu ven.

Rady, tipy a inspirace

Vybíráme sprchové dveře do niky – jak postupovat krok za krokem?

Vybíráme sprchové dveře do niky – jak postupovat krok za krokem?

3 nejčastější chyby při nákupu sprchových dveří do niky – jak se jim vyhnout?

3 nejčastější chyby při nákupu sprchových dveří do niky – jak se jim vyhnout?

Více článků

Ověřeno zákazníky

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba

Za tuto cenu je nákup výhodný

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace