ČISTÍME SKLADY! Využijte výprodejové slevy až 60% na loňské modely zboží. Nakupte levně nyní - jen ZDE.
0 položek0 Kč

Sprchové dveře šířka 60 cm shrnovací

Sprchové dveře šířka 60 cm shrnovací

Sprchové dveře jsou nedílnou součástí každého sprchového koutu. Bez nich by totiž voda ze sprchového koutu vytékala všude kolem, proto se správný výběr dveří nikdy nesmí podceňovat. Sprchové dveře nemají ovšem jen praktickou funkci. Neméně důležitá je také jejich estetická funkce, jelikož dveře tvoří celkový dojem ze sprchového koutu.

Sprchové kouty si získávají stále větší oblibu převážně díky velké úspoře vody. Při sprchování jí totiž nespotřebujete zdaleka tolik, jako když si dopřejete vodní lázeň ve vaně. Zároveň je sprchování mnohem rychlejší - postačí vám k němu jen pár minut, takže kromě energetické úspory přichází i úspora časová. 

Pokud máte koupelnu tak malou, že se vám tam sotva vejde sprchový kout, umyvadlo, záchod a nic víc, tak bude nejvhodnějším řešením pořízení sprchového koutu který má sprchové dveře šířka 60 cm shrnovací. Menší kout už není vhodný, jelikož by vám při sprchování nemohl poskytnout dostatečný komfort.

Díky shrnovacímu typu dveří ušetříte dostatek místa před sprchovým koutem, jelikož před ním nemusíte nechávat volný prostor pro otevírání dveří. Místo tak můžete využít například pro umístění pračky, která by v koupelně neměla v žádném případě chybět.

Sprchové dveře šířka 60 cm shrnovací jsou utěsněné kvalitním těsněním, díky kterému nevyteče ven ze sprchového koutu žádná voda. Dveře jsou jednokřídlové, což zajišťuje jejich všestrannost - při jejich montáži si sami vyberete, jestli se budou otevírat na levou nebo na pravou stranu.

Sprchové dveře šířka 60 cm shrnovací jsou ohraničené kvalitním plastovým rámem v bílém provedení. Díky univerzální barvě se dveře hodí jak do světlého, tak i do tmavého interiéru koupelny. Do plastového rámu je vložená shrnovací část, kterou tvoří transparentní profily.

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Rady, tipy a inspirace

Jsme držiteli certifikátu EKO-KOM

Jsme držiteli certifikátu EKO-KOM

Jak na výběr umyvadla?

Jak na výběr umyvadla?

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace