Dovolujeme si vás upozornit, že od středy 21.12.2022 do pátku 30.12.2022 bude z důvodů vánočních svátků a inventury zavřeno. Veškeré objednávky a dotazy budeme zpracovávat opět od 2.1.2023. Děkujeme za pochopení.
0 položek0 Kč

Neocenitelný pomocník nejen ve sprchovém koutu - TON White Sklopné sedátko

20. 7. 2023  |  zobrazeno 2385×

Sklopné sedátko s neuvěřitelnou nosností 200 kg se stane skvělým parťákem všude tam, kde je při stávající činnosti vhodné se posadit.

Sedátko do sprchy používají hlavně starší lidé, těhotné ženy, děti a lidé s omezenou pohyblivostí. Lze použít nejen jako sedátko do sprchy ale také schůdek na nohy (např. při holení).
Není však určené pouze do sprchových koutů. Můžete použít také např. jako sedátko v předsíních, kde není při obouvání bot moc místa.
Při „nečinnosti“ může být sedák sklopený ke stěně, nezabere tak téměř žádné místo v prostoru.Sklopné sedátko TON je vyrobeno z ocelové konstrukce "zabalené" do vysoce odolného ABS, které se používá hlavně pro výrobu značkových toaletních sedátek. Vhodné do koupelen a dalších místností, kde je velká vlhkost. Ergonomický design mikrozakřivené sedací desky umožňuje pohodlnější a bezpečnější sezení než plochá sedátka.

Zavírání opatřeno tlumičem pro zpomalení sklápění. Design skrytého šroubového upevnění podtrhuje čistý vzhled. Díky bílé barvě se hodí téměř k jakémukoliv designu místností.

Důležité upozornění

Maximální bezpečné zatížení 200 kg je zaručeno za předpokladu správné instalace. Je vyžadována betonová nebo plná cihlová zeď. Instalační hloubka šroubů je cca 6-6,5 cm, doporučujeme před zakoupením nebo instalací plně zhodnotit tloušťku a nosnost vaší stěny.

Chcete-li sobě nebo vašim blízkým zjednodušit a zpříjemnit každodenní činnosti – neváhejte. Sedátko TON je skvělá investice na mnoho let.

 

20. 7. 2023  |  zobrazeno 2385×

Rady, tipy a inspirace

Dopravci firmy WellMall: Kdo vám doručí zásilky rychle a spolehlivě?

Dopravci firmy WellMall: Kdo vám doručí zásilky rychle a spolehlivě?

Proč si pořídít vanovou zástěnu?

Proč si pořídít vanovou zástěnu?

Více článků

Ověřeno zákazníky

Můj první nákup, vše naprosto v pořádku. Doporučuji!

velmi ochotné jednání při komunikaci s obchodem

Objednávka i následné dodání proběhlo rychle a bez závad

Vše v pohodě a hlavně rychle doručeno.

+Rychlá reakce i expedice. - Expediční firma.

Sprchový box nám instalatér montoval až tento týden. Až den před instalací jsme zjišťovali, zdali je dodaný box v pořádku. Vše bylo OK. Jen jednu poznámku. Při převzetí od dopravce je nemožné zjišťovat, zda není něco poškozeno. S dodaným boxem jsme moc spokojeni.

Doporučuji, vše proběhlo tak, jak mělo.

Rychlé a bezproblémové vyřízení nákupu a dodávky, spokojenost.

Jsem velice spokojená s vyřízením objednávky.V pondělí objednáno a již ve středu doručeno.

S nákupem celkovým jsem spokojená.Objednala jsem a za týden mi to dovezli domů složené dokonce i na vysoké skřiňce byli namontované dveře které neměli byt namontované.S obchodem byla dobrá komunikace Takže spokojenost

+ Komunikace rychlost vyřízení a doručení

- Jediná asi nevýhoda že v Emailu psali možnost platit kartou ale nakonec to kartou nešlo

Výrobek na první pohled vypadá dobře,ale toje vše.V předu mhlo být madlo na uchycení aby nadošlo k poškození výplně.Lišta která drží zástěnu na stěně,také nelicuje,je to takové DO-DO.

+ Rychlost dodání

Dobra komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo bez problémů,rychlé dodání

Přehledné stránky obchodu,rychlé dodání,skvělé ceny

Byla jsem velmi spokojena s rychlostí a zpracováním objednávky.

+ rychlost objednávky a vyexpedování skvělá komunikace zpětná vazba