0 položek0 Kč

Chromoterapeutické osvětlení Hopa

• integrované digitální ovládání prostřednictvím ovládacího panelu MARS, JUPITER a SATURN nebo nezávislé ovládání prostřednictvím ovládacího panelu CHROMO


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.

• integrované digitální ovládání prostřednictvím ovládacího panelu MARS, JUPITER a SATURN nebo nezávislé ovládání prostřednictvím ovládacího panelu CHROMO • individuální výběr barvy • nízký odběr výkonu • až 100 000 PROVOZNÍCH HODIN • trvalé neoslňující světlo • bez mechanických jednotlivých pohyblivých součástí • bezhlučný systém

JANTAR - ŽLUTÝ, povzbuzuje k aktivitě ducha i tělo, podporuje pocit bezpečí. Čistí pokožku, odstraňuje toxiny a potlačuje celulitidu. Stará se o pevné tkáně a napíná pokožku - používaný v kosmetice.

SMARAGD - ZELENÝ, neuróza (pocit vnitřní harmonie a klidu, bolesti srdce v důsledku dlouhodobého působení stresu, únavy a nespavosti. Dermatologicky: léčí stavy zápalu. SMARAGD - ametropie, horečka, dobrý zdravotní stav, odbourávání stresu.

OPAL - BÍLÝ, na podzim a v zimě nahrazuje sluneční světlo, vyrovnává nedostatek energie. Povzbuzuje tvorbu Serotoninu reguluje nervový systém a spánek). OPAL - srdce, krevní oběh, trávení, poruchy koordinace a zraku. T

OPAZ - ORANŽOVÝ, deprese, podporuje pocit bezpečí a radosti ze života, zvyšuje intelektuální schopnosti, stimuluje krevní oběh a látkovou výměnu, zeštíhlovací kúra. TOPAZ - impotence, křečové žíly, celulitida, astma.

SAFÍR - MODRÝ, uvolnění, uklidnění, meditace, zklidňuje poruchy spánku, bolesti hlavy, bolesti v krku a kloubních potížích, podporuje schopnost koncentrace, doporučován při neuróze a pocitech strachu, zastavuje chuť k jídlu, potírání nadváhy. SAFÍR - astma, pálení očí, žaludeční potíže, srdeční potíže, posílení nervového systému.

AMETYST - VIOLETT, zklidňující nervy, potlačuje poruchy spánku, stres a napětí, působí s očistnými účinky, pomáhá při hojení ran a potlačování celulitidy, povzbuzuje mízu. AMETYST - bolesti hlavy, nespavost, migréna, stres, nervozita.

RUBÍN - ČERVENÝ, při vysokém krevním tlaku, povzbuzuje psychickou a duševní aktivitu, stimuluje smyslnost a odbourává stavy depresí. RUBÍN - křečovité stažení, přílišné stažení svalů, srdce a krevní tlak, bolesti hlavy a nespavost.

Parametry

Záruka: 2 roky

Soubory ke stažení - návody, příručky

Soubor: Ke-stazeni_Navody_Vany_Chromo_navod.pdf

Vyhledejte produkty s podobnými parametry

Rady, tipy a inspirace

Bezpečnostní sklo v koupelně

Bezpečnostní sklo v koupelně

KOUPELNOVÁ PORADNA - Vana nebo sprcha?

KOUPELNOVÁ PORADNA - Vana nebo sprcha?

Více článků


Ověřeno zákazníky

Dobrá komunikace a rychlé vyřízení objednávky

Velmi ochotní a bezproblémoví, je radost v obchodě nakupovat.

Není co popisovat, bezproblémové ...

Velmi rychle dodáno. Stránky přehledné, žádný problém. Doporučuji.

+ Nízké ceny

S obchodem jsem spokojená. Dobrá komunikace, dobrá dodací doba - výborná cena.

+ Nízké ceny

- Rychlé dodání i komunikace

Nakupoval jsem poprvé jsem spokojen.

Rychlost dodání. Kvalitní zboží.

výhoda doručení až na místo v bytě

+ Nízké ceny

- Rychlé dodání i komunikace

Dotyčná paní se mi po telefonu velmi ochotně věnovala a nabízela ruzné varianty vodovodnich pákovych baterií .

Všechno v pořádku, jenom montážní návod mohl být detailnější a přehlednější, možná by neškodil odkaz na video na internetu.

Velmi příjemné a vstřícné jednání. Ochota. Komunikace na vysoké úrovni, snaha vyhovět.

+ Nízké ceny

Baterii jsem, bohužel, musela reklamovat, chyběly některé součástky. Reklamace ale měla hladký průběh, reklamační oddělení skvěle komunikovalo a nakonec baterie došla v pořádku. Navíc, jak říkal řemeslník, s doplňky pro různé typy pracovních desek. Baterie je krásná a za rozumné peníze. Zádrhel se stane, ale když se řeší vstřícně, snadno se zapomene na problémy, které zdržením vznikají.

rychlost, spolehlivost, dobrá komunikace

V obchodě jsem si původně objednal dveře do sprchového kouta, které jsme pro vadu museli reklamovat. Reklamace však proběhla naprosto v pořádku, zboží nám bylo bez problémů vyměněno a jednání bylo velmi příjemné. Tento obchod můžu vřele doporučit.

Nevýhoda , že jsem si nenašel možnost si zástěnu fyzicky osahat , ale vše dopadlo k mé spokojenosti .

+ Nízké ceny

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace