Veškeré Vaše objednávky a dotazy došlé mezi 18.12.2020 do 3.1.2021 budeme postupně zpracovávat opět od Pondělí 4. Ledna 2021. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a klidné svátky..
0 položek0 Kč

LOVK 200 Kombinovaný ležatý ohřívač

16 795 Kč
 • Skladem u dodavatele
 • 3 – 5 prac. dnů
 • Cena dopravy: 710 Kč
 • Výrobce: Tatramat
 • Porovnat produkt
 • Vytisknout
 • Produktovou řadu LOVK … tvoří zásobníkové nástěnné kombinované ohřívače vody ve válcovém provedení určené pro vodorovnou montáž. Vnitřní nádrž ohřívače je opatřena speciálním vysoce kvalitním smaltem a následně vypálena při konstantní teplotě 850°C. Vodu je možné ohřívat nerezovou topnou přírubou s trubkovým topným tělesem o výkonu 2kW a trubkovým výměníkem tepla. V případě ohřevu elektrickým topným tělesem je možné pomocí otočného voliče regulátoru teploty plynulé nastavení teploty od 7°C do 75°C. V případě ohřevu vody výměníkem tepla je potřebné nastavit požadovanou teplotu na regulaci druhého zdroje tepla nebo na regulaci oběhového čerpadla, které zabezpečuje proudění teplonosného média ve výměníku. Zásobníky jsou vybavené hořčíkovou anodou, jejíž velikost splňuje přísné požadavky německé normy DIN 4753. Pro pohodlnou kontrolu aktuální teploty vody v ohřívači slouží indikátor teploty, umístěný na přední straně vnějšího pláště. Vnější plášť je zhotovený z lakovaného plechu, což zabezpečuje dlouhou životnost i vhodnost do každého prostředí. Barva vnějšího pláště je vhodná i do exteriéru, díky čemuž je odolnější vůči světlu, vlhkosti a vlivům prostředí. Ohřívače jsou určené pro vodorovnou montáž na stěnu s přípojkami pitné vody nalevo. Kapilární termostat, ovladatelný zvenku otočným voličem, zabezpečuje plynulý ohřev vody na požadovanou nastavenou teplotu až do 75°C. Po nahřátí celého objemu se těleso opět vypne a voda je udržovaná na požadované teplotě. Ovládání otočným regulátorem je dobře viditelné, přístupné z přední strany ohřívače a je příznačné svojí jednoduchostí. Upevnění na stěnu zajišťují dva závěsné háky. Ty jsou na určitých místech potáhnuté gumovým podkladem tak, aby se zamezilo pohybu ohřívače při montáži. Ohřívače jsou vybaveny termostatem a dodatečnou ochranu zabezpečuje tepelná bezpečnostní pojistka, která v případě poruchy odpojí topné těleso od elektrického napájení a tím zamezí nežádoucímu ohřevu. Vypínací teplota tepelné bezpečnostní pojistky je 90-5°C. V případě jejího vybavení, je možné ji po odstranění příčiny resetovat. V případě ohřevu výměníkem tepla je z bezpečnostních důvodů nutné zajistit na regulaci druhého zdroje tepla, aby teplota v ohřívači vody nepřesáhla 95°C. Snímač teploty externí regulace je možné umístit do určené jímky umístěné na přírubě topného tělesa. Ohřívače vody jsou vybavené ochranou proti mrazu. Pokud teplota vody v ohřívači klesne pod 7°C, automaticky se aktivuje topné těleso a ohřeje jednorázově vodu v zásobníku na 20°C. Tím se zamezí zamrznutí vody v ohřívači. POZOR, ohřívač musí byť zapojený v elektrické síti a ochrana se nevztahuje na vodovodní potrubí. Oproti předchozím modelům jsou ohřívače vody vybavené přípojkou cirkulace. V případě jejího využití se odstraní čekání na teplou vodu na odběrném místě.

  Soubory ke stažení - návody, příručky

  Katalog výrobků TATRAMAT: P-DAT01-1583.pdf
  TATRAMAT LOVK: P-DAT01-15743.pdf

  Rady, tipy a inspirace

  Chcete nahradit vaničku odtokovým žlabem? Poradíme vám s jeho výběrem i instalací!

  Chcete nahradit vaničku odtokovým žlabem? Poradíme vám s jeho výběrem i instalací!

  Buďte při zařizování koupelny originální a vsaďte na umyvadlo na desku

  Buďte při zařizování koupelny originální a vsaďte na umyvadlo na desku

  Více článků


  Ověřeno zákazníky

  Kontakt s obchodem je dobrý, jinak nemohu hodnotit, výrobek je určený panu sousedovi, jsem zde jen jako zprostředkovatel.

  Vstřícní, maximální spokojenost. Na všem jsme se domluvily bez jakýkoliv problémů.

  Rychle dodani, naprosta spokojenost s produktem

  Koupil jsem sprchový kout, doručený v pořádku. Jen mne mrzí nedostupnost příslušné vaničky. J. Olša

  přehledná nabídka a dobrý popis zboží

  + přehledná nabídka a dobrý popis zboží

  Objednala a vše došlo v pořádku a je to funkční

  velká spokojenost, rychlé dodání

  Okamžitě nabídka trochu jiné verze a následné dodání

  Jednání obchodu celkem v pořádku. V poznámce jsem uvedl, že na adrese budu přítomen 19. a 20.listopadu. Dveře jsem objednal 18.listopadu. Tyto informace údajně dopravce neobdržel.

  Rychlá poptávka rychlá nabídka rychlá nabídka

  Kvalitní internetový obchod s nabídkou kvalitního zboží, přehledné stránky,výborná komunikace a rychlé doručení.

  Pěkné zboží, ceny, rychlé dodání

  Profesionální přístup prodejce, rychlé dodací lhůty..

  Vše přišlo vpořádku a termínu jaký obchod uvedl.

  Zboží bylo doručeno v terminu. J.V.

  Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  OK   Další informace