Nákupní košík
Pojďte se mnou nakoupit
Iveta
+420 777 633 902
Stáhnout ebook zdarma

Sedací sprchové vaničky

Sedací sprchové vaničky jsou velice oblíbené hlavně díky dokonalé relaxaci a pohodlnému sezení.
Sedací sprchové vaničky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, jako je akryl, keramika nebo mramor. Vybírejte z naší nabídky, sedací sprchové vaničky jsou u nás na skladě, takže dodání k vám bude velice rychlé. Vaše děti jistě ocení, že hloubka vaničky je tak akorát, aby si mohly ve vaně hrát a vy si můžete dopřát i horkou koupel. Jinak jsou sedací sprchové vaničky velice praktické a dodají vaší nové koupelně moderní vzhled.

ARTTEC, RAVAK, HOPA, GELCO, JIKA, OLSEN-SPA, WELL, SKIPPER a COLIBRI to jsou naši výrobci, kteří vám připravili dokonalé sedací sprchové vaničky. Údržba je snadná, design moderní, cena nízká a instalace lehká, co víc si přát, když rekonstruujete koupelnu?

Zobrazit:
Řadit podle:

Sedací sprchové vaničky


Levna-koupelna.cz pomohla zařídit koupelnu již více jak
9.000 zákazníkům...
...z nichž 25% nakupuje opakovaně. Expedovali jsme pro ně přes 11.000 objednávek. Přes 3.000 objednávek přesáhlo hodnotu 10.000 Kč. Tito lidé nám dali důvěru a my jsme je nezklamali. Přidejte se k nim. :o)

V tomto obchodě právě nakupuje 27 zákazníků. Ale my jsme připraveni věnovat se přednostně právě Vám!

Široký výběr zboží.
Nabízíme Vám více než
3.400 položek zboží.

Zhruba 96 % zákazníků by náš obchod doporučilo svým přátelům a známým.
nadpis

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace