Nákupní košík
Pojďte se mnou nakoupit
Iveta
+420 777 633 902
Stáhnout ebook zdarma

elektronické KNIHY ke stažení ZDARMA

elektronické KNIHY ke stažení ZDARMA

Více o eKNIZE 25 omylů Více o eKNIZE 25 omylů

Fenoménem některých českých kutilů, fachmanů, živnostníků, zedníků, instalatérů a nezkušených firem je neustále dané technologické postupy obcházet a vytvářet nesmyslné ulehčení a nové nepravdy.   Uvedu zde 25 omylů a polopravd z praxe s vysvětlením. Provedu Vás bludištěm problematiky koupelen a dovedu ke správnému cíli -                            vysněn..

Jak správně vybrat masážní sprchový box? Jak správně vybrat masážní sprchový box?

V této elektronické knize se dozvíte spoustu důležitých informací a užitečných rad. Pokud se chystáte k nákupu sprchového, masážního či parního boxu, přečtěte si nejdříve tuto knihu. Předejdete tak problémům, které mohou špatnou volbou nastat. Pokud si ani tak nebudete svou volbou jisti, neváhejte se na mě obrátit stursa@wellmall.cz.   Co to vlastně je - sprchový box? Na první pohled vypadá toto koupelnové vybavení obdobně jako klasický sprchový kout. Liší se však v celkové kon..

Jak správně vybrat sprchový kout - zástěnu? Jak správně vybrat sprchový kout - zástěnu?

V této elektronické knize se dozvíte spoustu důležitých informací a užitečných rad. Pokud se chystáte k nákupu sprchového koutu přečtěte si nejdříve tuto knihu. Předejdete tak problémům, které mohou špatnou volbou nastat.   Jak správně vybrat sprchový kout - zástěnu?   Možná právě i VY upřednostňujete sprchování před koupáním ve vaně. Lépe si odpočinete a spláchnete tak ze sebe každodenní stres pod proudem tekoucí vody. A pro Vás bude jistě prioritou informovat se o s..


Levna-koupelna.cz pomohla zařídit koupelnu již více jak
9.000 zákazníkům...
...z nichž 25% nakupuje opakovaně. Expedovali jsme pro ně přes 11.000 objednávek. Přes 3.000 objednávek přesáhlo hodnotu 10.000 Kč. Tito lidé nám dali důvěru a my jsme je nezklamali. Přidejte se k nim. :o)

V tomto obchodě právě nakupuje 11 zákazníků. Ale my jsme připraveni věnovat se přednostně právě Vám!

Pavel M.
si právě dnes objednal/a
SIENA 89 2732C Hopa baterie vanová a sprchová.

Široký výběr zboží.
Nabízíme Vám více než
3.400 položek zboží.

Zhruba 96 % zákazníků by náš obchod doporučilo svým přátelům a známým.
nadpis

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace