Nákupní košík
Pojďte se mnou nakoupit
Iveta
+420 777 633 902
Stáhnout ebook zdarma

Rady, tipy, inspirace ...

Články a informace na téma Koupelny.

Nemůžete se rozhodnout jaké sklo do sprchvého koutu, jaký tvar koupací vany si vybrat nebo jen potřebujete doladit koupelnu o sušák na ručníky nebo kosmetické zrcátko? To vše Vám pomůžeme vyřešit. Naleznete zde TIPY, TRIKY, INSPIRACI a spoustu dalších rad pro vybudování koupelny Vašich snů ...

Kategorie

KOUPELNOVÁ PORADNA - Vana nebo sprcha? KOUPELNOVÁ PORADNA - Vana nebo sprcha?

Řekněme, že mám v plánu zařídit si nově koupelnu. Při zařizování bych hned na začátku řešil velké dilema. Vybrat si vanu nebo sprchový kout? Popište, proč byste upřednostnili vanu, resp. sprchový kout a jaké jsou výhody oproti druhé možnosti.   Ano, je pravda, že tato otázka bývá kladena velmi často. Ale není na to žádná jednoznačná odpověď. Každý člověk je jiný a většinou žije v domácnosti s dalšími členy rodiny, kteří jsou také odlišní. I u nich se budeme rozch..

Obyčejný každodenní sprchovací rituál se změní v okamžiky pohody a relaxace Obyčejný každodenní sprchovací rituál se změní v okamžiky pohody a relaxace

Kdo by po namáhavém dni netoužil po masáži bolavých zad, unavených svalů a zároveň po teplé koupeli? Nechat se jen tak rozmazlovat a masírovat teplou vodou, to je snad ten nejlepší způsob jak své polámané a unavené tělo zase dostat do formy. A právě takový komfort relaxace spojené s vodní masáží nám mohou nabídnout nejenom vířivé vany, ale také velice oblíbené ... … masážní sprchové boxy, které nabízejí mnohdy více než vířivá vana. Jako novinku bychom Vám rádi představili Masá..

Doporučené výšky zařizovacích předmětů Doporučené výšky zařizovacích předmětů

Doporučené výšky zařizovacích předmětů   Pokud jste kutilové a rádi si děláte práci sami, tak máme pro vás užitečné rady. Nejdůležitější jsou rozměry pro osazení zařizovacích předmětů v koupelně.   Bez těchto rozměrů nemůžete žádnou práci či přípravu začít. Tyto rozměry, je velmi důležité vědět ještě před započetím prací s rozvodem vody a odpadů v koupelně. Před začátkem veškerých stavebních prací by měl mít každý majitel koupelny přesně ro..

Protékající toaletou uteče tisíce litrů zbytečně Protékající toaletou uteče tisíce litrů zbytečně

Pravidelně se dívejte, zda vám toaleta nezačala protékat. Problémem je i nepatrné množství. Jakmile závadu zjistíte, ihned ji začněte řešit. Měsíčně totiž takovou toaletou proteče nemalé množství vašich peněz. V domácnosti se spotřebuje až 75% denní vody za hygienu Nejvíc se jí tedy dá ušetřit na toaletě. Zde je třeba začít a zjistit, zda s ní zbytečně neplýtváte. U toalety je velmi praktické investovat do moderního systému splachování.   Spousta lidí si řekne ..

Jak tlustá by měla být zeď v koupelně?

Připravujete se na rekonstrukci umakartového jádra v bytě a nevíte si rady? Jak silné příčky či obvodové zdi ve Vaší nové koupelně udělat? Čtěte, tento článek Vám hodně napoví a pomůže.   Nejčastěji používané cihly pro vyzdění jádra v bytě jsou Ytong nebo jiné podobné značky, tvořené na stejné bázi.   Hlavní výhody: Rychlá a jednoduchá výstavba Nízké zatížení na podlahu (na další patro) Přesnost při zdění ..

Kam s ním? Kam s ním?

Tato otázka určitě napadla v mnoha rozličných situacích určitě každého :)   Ve světě koupelen se to týká především správnému umístění sprchového koutu, vany nebo třeba pračky. Ale jak všechno správně v koupelně uspořádat, aby to vyhovovalo celé rodině?   Táta Honza je vysoký a proto potřebuje dostatečně velkou vanu. Petřík je malý a jedinné co potřebuje je k té velké vaně i vanová zástěna. Zuzka je začínající "puberťák" a sprchový kout je pro ni j..

Bidety Bidety

V dnešních domácnostech se začíná bidet pomalu zabydlovat. Zatím ovšem převládají domácnosti, kde bidet v zařízení koupelny či WC chybí. Zato v mnoha zemích je „mokrá očista“ naprostou samozřejmostí. Pojďme spolu odhalit všechna PRO a PROTI tohoto užitečného zařízení. Po použití toalety je pro nás naprosto automatické umýt si ruce. Použít bidet pro očistu intimních partií je oproti tomu pro mnoho z nás jedna velká neznámá. Nejde jen o čistotu partií ale vyloženě o zdraví. Sprška d..

Koupelnové doplňky Koupelnové doplňky

U koupelnových doplňků klademe důraz nejen na funkčnost, ale musí skvěle doladit celkový design koupelny. Je třeba zvolit vhodné materiály, odolné proti vlhkému prostředí koupelny. Nejčatěji mosazné s povrchovou úpravou chrom – jedině s takovouto kombinací Vám doplňky vydrží co nejdéle bez zrezivění. Někteří výrobci nabízejí levnější produkty vyráběné z jiných slitin. Takové Vám však nevydrží ani po dobu záruky. Kov se kombinuje se sklem, dřevem, keramikou atd…. Samostatn..

Více o eKNIZE 25 omylů Více o eKNIZE 25 omylů

Fenoménem některých českých kutilů, fachmanů, živnostníků, zedníků, instalatérů a nezkušených firem je neustále dané technologické postupy obcházet a vytvářet nesmyslné ulehčení a nové nepravdy.   Uvedu zde 25 omylů a polopravd z praxe s vysvětlením. Provedu Vás bludištěm problematiky koupelen a dovedu ke správnému cíli -                            vysněn..

Jak správně vybrat masážní sprchový box? Jak správně vybrat masážní sprchový box?

V této elektronické knize se dozvíte spoustu důležitých informací a užitečných rad. Pokud se chystáte k nákupu sprchového, masážního či parního boxu, přečtěte si nejdříve tuto knihu. Předejdete tak problémům, které mohou špatnou volbou nastat. Pokud si ani tak nebudete svou volbou jisti, neváhejte se na mě obrátit stursa@wellmall.cz.   Co to vlastně je - sprchový box? Na první pohled vypadá toto koupelnové vybavení obdobně jako klasický sprchový kout. Liší se však v celkové kon..


Levna-koupelna.cz pomohla zařídit koupelnu již více jak
9.000 zákazníkům...
...z nichž 25% nakupuje opakovaně. Expedovali jsme pro ně přes 11.000 objednávek. Přes 3.000 objednávek přesáhlo hodnotu 10.000 Kč. Tito lidé nám dali důvěru a my jsme je nezklamali. Přidejte se k nim. :o)

V tomto obchodě právě nakupuje 15 zákazníků. Ale my jsme připraveni věnovat se přednostně právě Vám!

Široký výběr zboží.
Nabízíme Vám více než
3.400 položek zboží.

Zhruba 96 % zákazníků by náš obchod doporučilo svým přátelům a známým.
nadpis

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace